Ceník

Ceny se odvíjejí od konkrétní sezóny a počtu rezervovaných dní.

V období letních prázdnin jsou pobyty minimálně na 5 nocí.

V období jarních prázdnin jsou pobyty na minimálně 4 noci. 

Kratší pobyty pak v nabídce last minute.

 Hlavní sezóna 2024/25

29.6.-31.8., 22.12.-15.3. + Velikonoce

Cena za 1 noc za celý apartmán

Kubík (2+kk, 1-5 os.)

2100

Gabreta (2+kk, 1-4 os.)

2100 

U rysa (1+kk, 1-4 os.)

 1800


Vedlejší sezóna 2024

16.3 - 28.6, 1.9. - 21.12

Cena za 1 noc za celý apartmán

Kubík (2+kk, 1-5 os.)

1800 (4 a více nocí), 2000 (2-3 noci) 

Gabreta (2+kk, 1-4 os.)

1800 (4 a více nocí), 2000 (2-3 noci) 

U rysa (1+kk, 1-4 os.)

1400 (4 a více nocí), 1600 (2-3 noci) 


Cena zahrnuje: wifi, parkování, spotřebu energií, lůžkoviny, osušky a ručníky, dětskou postýlku, závěrečný úklid

Cena nezahrnuje poplatek za pobyt odváděný městu Železná Ruda za každou osobu starší 18 let ve výši 30,- Kč/noc

Konkrétní cenovou kalkulaci za váš vybraný pobyt vám rádi sdělíme na základě vaší poptávky

Aktuální slevy naleznete v sekci Akce a slevy

Nabízíme fakturaci pobytu pro zaměstnavatele za účelem čerpání z prostředků FKSP


Rezervace, platba a storno podmínky


1/ Předběžná rezervace pobytu v Apartmánech Panorama proběhne na základě písemného potvrzení rezervace (e-mail, sms) ubytovatelem s uvedením termínu pobytu, počtu ubytovaných osob, druhu apartmánu a platebních podmínek. Tato rezervace není závazná !!!

2/ Rezervace se stává závaznou až na základě zaplacení nevratné zálohy/rezervačního poplatku ve výši 30% z celkové ceny za ubytování v daném termínu (obvykle do 3 dnů po potvrzení předběžné rezervace), jejíž konkrétní výše je uvedena v písemné komunikaci. V rámci rezervace může být vyžadována úhrada vratné kauce ve výši 1000,- Kč na pokrytí případných škod způsobených ubytovanými osobami v pronajatém apartmánu. 

3/ Doplatek zbylé částky ve výši 70% z ceny za ubytování proběhne v termínu cca 3 týdny před zahájením pobytu. Přesný termín bude uveden v písemné komunikaci.

4/ Pokud dojde k rezervaci ubytování v době kratší, než je jeden měsíc před zahájením pobytu, proběhne platba celé ceny za ubytování najednou a to do data uvedeného v e-mailové komunikaci (obvykle do 3 dnů).

5/ V případě, že nedojde k zaplacení zálohy, doplatku či celkové částky za pobyt v daném termínu, bude rezervace zrušena. Zaplacená záloha 30% se nevrací.

4/ Platby se uskuteční bankovním převodem na účet číslo 298034341/0300 vedený u ČSOB. Do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a termín pobytu.

5/ V případě zrušení rezervace před uskutečněním jakékoliv platby (zálohy či celé částky) nejsou žádné storno poplatky.

6/ V případě zrušení rezervace po uhrazení poplatku:

  • v době, kdy byla zaplacena pouze záloha, rovná se storno poplatek zaplacené záloze za ubytování a záloha se tedy nevrací. 
  • v době, kdy byla již uhrazena celá částka za ubytování a jedná se dobu více než 2 dny před nástupem na pobyt účtujeme storno poplatek 50% z celkové ceny
  • v době 2 dny před nástupem na pobyt a méně účtujeme storno poplatek 100% z celkové ceny
  • pokud za sebe objednatel získá náhradní hosty na stejný pobyt, vrací se celá zaplacená částka v okamžiku uhrazení pobytu náhradními klienty
  • zrušení rezervace musí proběhnout vždy písemně - na e-mail: info@panoramaruda.cz

7/ Pro případ, že dojde ke zrušení pobytu z důvodu nemoci, úrazu, nařízené karantény či jiné nepředvídatelné události doporučujeme klientům sjednat si pojištění storna pobytu, v tomto případě vystavíme potvrzení pro pojišťovnu o rezervaci a zaplacení pobytu v Apartmánech Panorama.

8/ Ve zcela výjimečných případech je možná dohoda o posunu termínu pobytu, tato služba je zpoplatněna jednorázovou částkou/manipulačním poplatkem 1000,- Kč. 

9/ Pokud dojde k předčasnému ukončení již zahájeného pobytu v Apartmánech Panorama, přičemž zavinění není na straně ubytovatele, platba za pobyt, ani poměrná, se nevrací.

10/ Pokud dojde k situaci, kdy je ubytovací zařízení nezpůsobilé a pobyt není  možné realizovat zejména v důsledku nepředvídatelných událostí či vlivu vyšší moci, ubytovatel nabídne objednateli pobyt v jiném srovnatelném apartmánu či vrácení celé zaplacené částky za pobyt, objednatel však nemá nárok na žádné další kompenzace.

11/ Umožňujeme fakturaci pobytu v rámci čerpání prostředků z FKSP zaměstnavatele, v tomto případě je nutno dodat potřebná data pro vystavení faktury hned v rámci rezervačního procesu, zpětná fakturace po zaplacení zálohy či celé částky již není možná